Kontakt

Vi tar treningen din like seriøst som deg. Alle produktene våre er utviklet slik at anlegget ditt alltid er perfekt utstyrt for alle treningsøkter.

HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?

Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.

Navn / Etternavn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

By

Mobil

Din kommentar

PRO TEAMET

SALES

Christoffer Liven

Salg- og Markedssjef

Thomas Tangnes

Key Account Manager Salg

Joaquin Opåsen

Key Account Manager Salg

SERVICE

Stefan Wallentinson

null

anders.hedin@casall.se
+46 11 32 56 18

Anders Hedin

Johan Karlsson

Magnus Hummelgren

Tommy Järvinen

null

tobias.lindroth@casall.se
+46 705 32 56 40

Tobias Lindroth

null

Joakim Jangsved

Marcus Sundquist

LOGISTICS AND PURCHASING

markus.petre@casall.se
+46 11 32 56 07

Markus Petré

Logistics Manager
null

madelene.gideskog@casall.se
+46 11 32 56 36

Madelene Gideskog

Coordinator
null

sofie.axmacher@casall.se
+46 11 32 56 23

Sofie Axmacher

Buyer

CUSTOMER SUPPORT

Malin Gelin

Customer Support Manager

Josefin Landhagen

Customer Support

PRODUCTION AND MARKETING

null

fredrik.lindgren@casall.se
+46 11 32 56 26
+46 709 91 76 07

Fredrik Lindgren

Product Manager

rebecca.gelin@casall.se

+4670 248 18 48

Rebecca Gelin

Digital Content Administrator

CEO/VD

Lars Landin

CEO/VD
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Casall PRO